Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA & MAĞAZAMIZ

Biz Kimiz?

www.avcimarket.net kuruluşu olan yeni internet sitemiz www.zorav.net siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. Yeni satış ortaklıklarımızla yerimizde saymadan sizlere daha iyi hizmetler vermeyi ve ürün yelpazemizi arttırma çabasındayız. Yeni satış sitemizdeki satış temsilcimiz Çağrı Kaya'ya bu büyük sektörde başarılar diliyoruz.

                                                                                                  CİHANGİR ÖZÜN

                                                                                                

                                                         

Geçmişimiz?

2002 yılında babamız HÜSEYİN ÖZÜN tarafından kurulan firmamız siz degerli müşterilerimizden aldığı destekle bugünlere ulaşmıştır. 13 yıldır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız dünden bugüne siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü kara avı malzemeleri, olta malzemeleri, dalış malzemeleri ve kamp malzemelerini sizlere en uygun koşul ve fiyatlarla ulaştırmayı kendisine amaç edinmiştir.
Ayrıca siz değerli müşterilerimize Veteriner Kliniği bölümümüzde Veterinerlik hizmetleride vermekteyiz.

Sizlerden gelen istek ve şikayetler ile sizin menfaatleriniz doğrultusunda hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Mudanya Avcı Market'in bugünlere gelmesinde maddi manevi katkısı olan tüm dost ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Son yıllarda E-ticaretin kolaylaşması ve yaygınlaşması nedeniyle pek çok kişi, kurum ve kuruluş bilmediği alanda bir site yapıp tanımadığı bilmediği ürünleri satmaktadır. Prensiplerimize ve ticari etiğe uygun olmayan bu davranışı benimsemiyoruz. İşimizin getirmiş olduğu profesyonellik sayesinde en iyi bildiğimiz şeyi yapmaya devam edeceğiz. Teknik anlamda tüm sorularınızı bekliyoruz.

 
Neden Zorav Silah Market?

 • "Sanal mağaza" değil gerçek mağazayız.
  Pek çok alışveriş sitesi gibi sattığı üründen anlamayan, sadece sanal ortamda al-sat işi yapan bir firma değil, Elektronik ticaret yapan, 13 yıldır av malzemeleri sektöründe pek çok bilinen kaliteli markayı tüketicilerin hizmetine sunan, teknik anlamda donanımlı ve her hizmetinin arkasında duran bir firmayız.
 • Bursa/Mudanya'da satış mağazamız bulunmaktadır.
 • Satışı yapılan ürünler orjinal ve ithalatçı garantisindedir.
 • Müşterilerimiz, aynı hobileri paylaştığımız arkadaşlarımızdır.
 • Çalışanlarımız, sattıkları ürünlerin çoğunun aktif kullanıcısıdır.
 • Satın aldıktan sonra da her türlü yardımı bizden alabilirsiniz.
 • Sosyal medyada(facebook, twitter v.b.) sizlerle içiçeyiz.
 • Müşteri memnuniyetimiz çok yüksektir.
 • Bir sipariş verin ve farkımızı siz de yakından görün.
 • 128 Bit SSL kullanıyoruz.
  Alışverişlerinizin güvenli bir ortamda yapılabilmesi için bankalar arası kredi kartı transferinin gerçekleştiği 128 Bit GeoTrust RapidSSL Sertifikalı SSL kullanıyoruz. Bu güvenlik sayesinde kredi kartı bilgileriniz ne bizim tarafımızdan nede Banka tarafından biliniyor. Kredi Kartı bilgileriniz sadece sizde saklı kalıyor. Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

 

           


    


 

Yetkililer :  Cihangir ÖZÜN - Çağrı KAYA

Ünvanı :  MUDANYA VETERİNERLİK KARA VE DENİZ AV MLZ. LTD. ŞTi.
Vergi Dairesi :  MUDANYA VD.
Vergi Numarası:  6230009350
Mağaza Adres :  HASANBEY MAH. HALİTPAŞA CAD. ESKİ SU SOK. 4/1 Mudanya/Bursa

Tel :  +90 (224) 544 56 63
Fax :  +90 (224) 544 56 63
GSM: +90 (534) 332 96 81
Email : bilgi@zorav.net, zoravsilah@hotmail.com